Այսօր: Երեքշաբթի, 22 Սեպտեմբերի 2020թ.
Զառիթափի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 15
ՎԱՅՈՑ ՁՈՐԻ ՄԱՐԶԻ ԶԱՌԻԹԱՓ ՀԱՄԱՅՆՔ
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

ՀԱՐՑՈՒՄ


ԶԱՌԻԹԱՓԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ՍԻՄՈՆ ԲԱԲԱՅԱՆ
Հեռ.:  093-933-399
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԳԱՌՆԻԿ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Հեռ.:  093-799-724
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՇՄԱՎՈՆ ԱԶԱՏՅԱՆ
Հեռ.:  098-066-643
Էլ.հասցե:   zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ-ֆինանսիստ

ԱՐՏԱՇԵՍ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Հեռ.:  0282-91-5-07
Էլ.հասցե:  artakmanukyan7@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
1-ին կարգի մասնագետ-հաշվապահ

ԱՐՍԵՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Հեռ.:  0282-91-5-07
Էլ.հասցե:  a_r_s_e_n82@mail.ru , arsenpetriot6@gmail.com
 
Ծրագրերի համակարգող- գնումների կազմակերպիչ

ՆԱԻՐԻ ՍԱՖԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  0282-91-5-07
Էլ.հասցե:   zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ-զորահավաքային և ԱԻՆ գործառույթների աշխատակից, պահեստապետ

ՏԻԳՐԱՆ ԱՐԱՄՅԱՆ
Հեռ.:  077-086-672
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
 
Առաջատար մասնագետ-հողաշինարար,շին․ թույլտվությունների տրամադրման աշխատակից

ԱԴԱՄ ԱՎԱԳՅԱՆ
Հեռ.:  077-035-999
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ - գյուղատնտես,գյուղատնտեսության ոլորտի աշխատակից

ՖԵԼԻՔՍ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Հեռ.:  077-791-160
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
 
1-ին կարգի մասնագետ - տնտեսական ծրագրերի զարգացման պատասխանատու

ՎԱՐԴՈՒՇ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ
Հեռ.:  077-334-516
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
1-ին կարգի մասնագետ-սոցիալական աշխատող

ԳԵՂԵՑԻԿ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  094-403-795
Էլ.հասցե:  zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
1-ին կարգի մասնագետ- հարկերի,տուրքերի հավաքագրման աշխատակից

ԱՐՄԻՆԵ ԱՐԶՈՒՄԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  098843880
Դիմել: Դիմել 
 
1-ին կարգի մասնագետ-գույքահարկի եվ հողի հարկի բազաների օպերատոր

ԿԱՐԻՆԵ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  077540219
Դիմել: Դիմել 
 
Մշակույթի ոլորտի աշխատակից, մշակութային միջոցառումների կազմակերպիչ

ԱՆՆԱ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  0282-91-5-07
Էլ.հասցե:  anna.garno2010@mail.ru zaritapi.gyughapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գրադարանավար - գրքային ֆոնդի պատասխանատու

ՕՎՍԱՆՆԱ ՍԵԴՐԱԿՅԱՆ
 
Գործավար-փաստաթղթավար

ԹԵՐԵԶԱ ՄԻՍԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բանվոր-ջրակարգավորող՝ Զառիթափ բնակավայրի ջրամատակարարման պատասխանատու

ՍՈՒՄԲԱՏ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  077-036-444
 
Վարորդ

ՆՈՐԻԿ ԲԱԲԱՅԱՆ
 
Սպորտային միջոցառումների կազմակերպիչ

ՍԱՐԻԿ ՇԱՀԻՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՍԱՀՐԱԴ ՍԱՄՍՈՆՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր - հավաքարար

ԱՆՈՒՇ ՆԻԿՈԼԱՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր- հավաքարար

ՀԵՐՄԻՆԵ ԱՎԱԳՅԱՆ
 
Զբոսաշրջության ոլորտի աշխատակից

ԵՐԱԶ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Վարչական ղեկավար՝Գոմք բնակավայր

ՄԽԻԹԱՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  094-737-272
Էլ.հասցե:  gomk1990@mail.ru gomq.vayotsdzor@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար՝Նոր Ազնաբերդ բնակավայր

ԱՐԱՅԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հեռ.:  077-402-501
Էլ.հասցե:  noraznaberd.vayotsdzor@mta.gov.am,
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար՝ Սարավան բնակավայր

ՌԱԶՄԻԿ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Հեռ.:  094-010-243
Էլ.հասցե:  saravan.vayotsdzor@mta.gov.am ruzan.asatryan68@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար՝ Սերս բնակավայր

ԲԱԲԿԵՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Հեռ.:  077-573-978
Էլ.հասցե:  sers.vayotsdzor@mta.gov.am naira.baxtamyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար՝ Բարձրունի բնակավայր

ԱՐՍԵՆ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  077-173-434
Էլ.հասցե:  bardzruni.vayotsdzor@mta.gov.am bardzruni.2012@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար՝ Մարտիրոս բնակավայր

ՄՈՎՍԵՍ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Հեռ.:  098-066-632
Էլ.հասցե:  martiros.vayotsdzor@mta.gov.am babayan.daniel@bk.ru
 
Վարչական ղեկավար՝Արտավան բնակավայր

ԱՏՈՄ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  094-843-899
Էլ.հասցե:  artavan.vayotsdzor@mta.gov.am gevorgyanmanvel1962@gmail.com
 
Վարչական ղեկավար՝ Խնձորուտ բնակավայր

ՀՈՒՆԱՆ ՕՀԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  093-211-917
Էլ.հասցե:  khndzorut.vayotsdzor@mta.gov.am erik.gasparyan.2004@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ԱՇՈՏ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ՌՈՒԶԱՆ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ԵԼԵՆԱ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ՌԱԻՍԱ ԱՆՏՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ՄԱՆՎԵԼ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ԴԱՆԻԵԼ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ՎԱՐԴԱՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ-օպերատոր-հարկահավաք

ՆԱԻՐԱ ԲԱԽՏԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող՝ Զառիթափ բնակավայրի ջրամատակարարման պատասխանատու

ՎԱՐԴԱՆ ՆԻԿՈՂՈՍՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ԳԱՐՈՒՇ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ԲԱԽՇԻ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Մշակույթի ոլորտի կազմակերպիչ

ԱՐՓԻԿ ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ՍԱՄՎԵԼ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ԴԱՎԻԹ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
հողաշինարար

ԽԱԼԱԹ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ԳԵՎՈՐԳ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Մշակույթի ոլորտի կազմակերպիչ

ԱՆԱՀԻՏ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ԼԻԼԻԹ ՀՐԱՉՅԱՆ
 
Բանվոր-ջրակարգավորող

ԹԵԼՄԱՆ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր - հավաքարար

ՍԻՐԱՆ ԴՈՎԼԱԹՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՐԹՈՒՐ ՄԱԿԱՐՅԱՆ
 
Մշակույթի ոլորտի կազմակերպիչ

ԿԱՐԵՆ ԴԱՎԹՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ՄՀԵՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՀԱՐՈՆ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ՆԱԶԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՐԱ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
Մշակույթի ոլորտի կազմակերպիչ

ՌՈՒԲԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Մշակույթի ոլորտի աշխատակից, մշակութային միջոցառումների կազմակերպիչ

ՀԵՐՄԻՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ԱՐԱՅԻԿ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
 
անասնաբույժ

ՍԵՎԱԴԱ ՀՄԱՅԱԿՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ՄԱՐԻԱՄ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
հավաքարար

ԱՆԱՀԻՏ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ԱՆՅՈՒՏԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՄՆԱՑԱԿԱՆ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Մշակույթի ոլորտի կազմակերպիչ

ՌՈԲԵՐՏ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
անասնաբույժ

ՀԱՄԻԿ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր- հավաքարար

ԱՐՄԻՆԵ ՕՀԱՆՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր

ԳՐԵՏԱ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
ՀՀ Վայոց ձորի մարզ, բն. Զառիթափ,փ.3,շ.15

(0282) 91507

zaritapi.gyughapetaran@mail.ru

Պաշտոնական էլ. փոստ` 10052478@e-citizen.am
(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)



© 2008 - 2020 Հեղինակային իրավունքները պաշտպանված են
ԶԱՌԻԹԱՓԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
Մշակող   ՏՀԶՎԿ ՀԿ
Համայնքային կառավարման տեղեկատվական համակարգ 2.02
ԲԿԳ Մրցանակ 2015 - OGP Award 2015
2015 Regional Winner